Zonnepanelenactie gestart in Heemskerk

Zonnepanelenactie gestart in Heemskerk
Veel huiseigenaren hebben vorige week  deze brief over de nieuwe zonnepanelenactie ontvangen van de gemeente Heemskerk. Daarmee is de tweede zonnepanelenactie in Heemskerk officieel gestart!Vanaf nu kun je je aanmelden om een voorlichtingsavond bij te wonen, op 28 en 30 januari en op 5 februari. Ook kun je tot 30 maart een vrijblijvende offerte aanvragen, waarvoor een expert van 1 van de drie betrokken leveranciers bij je thuis de mogelijkheden gaat bekijken. Je kunt al zonnepanelen kopen vanaf zo’n 2500 euro (6 stuks), een bedrag dat in zo’n 6-7 jaar terugverdient! Meer informatie lezen over de actie en aanmelden voor een informatieavond gaat via de website: https://v1.duurzaambouwloket.nl/actieheemskerk
EcoHeemskerk steunt deze actie uiteraard helemaal, want meer zonnepanelen betekenen een meer duurzaam Heemskerk! Vrijwilligers van EcoHeemskerk zullen ook aanwezig zijn op de informatieavonden. We geven daar bijv. extra voorlichting over de techniek, of over hoeveel geld je ongeveer bespaart met zonnepanelen. Of we geven ondersteuning als mensen een zgn. ‘groene’ lening nodig hebben om de aanschaf van de zonnepanelen (zo’n 2500-4000 euro) te financieren. Ook na de informatieavonden kun je op onze vrijwilligers een beroep doen als je nog met vragen zit, voordat je de zonnepanelen definitief bestelt… Lees ook het interview met onze voorzitter in de Heemskerkse Courant van vorige week: https://www.rodi.nl/regio/heemskerk/169348/ecoheemskerk-kopij-voor-heemskerkse-courant-
Tenslotte: als je zonnepanelen aanschaft via deze actie word je ook gratis een jaar lid van EcoHeemskerk, met weer andere voordelen, zoals adviezen van de EcoHeemskerk-vrijwilligers over de isolatie van je huis.

Voor meer informatie en voor de antwoorden op veel aan ons gestelde vragen over de actie , zie de actie-pagina.

Comments are closed.